Reglement wedstrijd 'Win een stijlvolle Alba douche-wc'

Reglement 

Algemeen

Dit reglement is van toepassing op de Bis-wedstrijd ‘Win een stijlvolle Alba douche-wc’ van Dagmar Buysse. 

De wedstrijd wordt georganiseerd door Dagmar Buysse bvba, met maatschappelijk adres te Oudebareelstraat 26, 9041 Gent en ondernemingsnummer 0478680647.

Duur

De wedstrijd start op 11 oktober 2025 en eindigt op 15 november 2025.

Voorwaarden van deelname

De wedstrijd is een spel zonder aankoopverplichting. Alle natuurlijke personen mogen aan de wedstrijd deelnemen, met uitzondering van de personeelsleden en bestuurders van de organisator en partners die betrokken zijn bij de organisatie. 

Minderjarigen kunnen enkel deelnemen indien zij de voorafgaande toestemming hebben van hun wettelijke vertegenwoordigers. De deelname aan de wedstrijd impliceert deze toestemming. 

Een deelnemer kan slechts één keer deelnemen.

Enkel personen die de testset bestellen tussen 11/10/2025 en 15/11/2025 komen in aanmerking voor de wedstrijd.

Persoonlijke gegevens

De volgende persoonsgegevens zullen van elke deelnemer gevraagd worden:

  • naam
  • e-mailadres
  • telefoonnummer
  • adres


Deze gegevens worden enkel gebruikt voor de wedstrijd en worden verwerkt in overeenstemming met de privacyverklaring van de organisator. 

Enkel indien de deelnemer zijn of haar uitdrukkelijke toestemming verleent zal de organisator de gegevens mogen gebruiken voor andere (promotionele) doeleinden. Deelnemers hebben te allen tijde toegang tot hun persoonlijke gegevens om deze te corrigeren of te verwijderen.

Wedstrijdverloop

Deelnemen gebeurt via de webpagina https://dagmar-buysse.be/campagnes/japansdouchetoilet/

Door een mobiele testset aan te vragen, komt de deelnemer automatisch in de pot om een Alba douche-wc te winnen.

Aanduiding van de winnaar

Een onschuldige hand trekt de winnaar die per e-mail op de hoogte wordt gesteld. 

Prijs

De prijs die gewonnen kan worden is een voucher ter waarde van het Geberit Aquaclean Alba toilet, inclusief systeemfix (inbouwdeel). De voucher kan enkel gebruikt worden met een installatie van het toilet door Dagmar Buysse. Deze voucher kan ook gebruikt worden om een ander model van Aquaclean aan te kopen en te laten installeren door Dagmar Buysse. De voucher kan niet gebruikt worden voor andere doeleinden. Zelfplaatsing is dus niet mogelijk.

Contact

De deelnemer kan via mail@dagmar-buysse.be contact opnemen met de organisator. 

Geschillen

De organisator en de deelnemer zullen eventuele geschillen op minnelijke wijze proberen op te lossen. Bereiken zij geen oplossing, dan moet het geschil voorgelegd worden aan de bevoegde rechtbanken van de gerechtelijke afdeling waar de zetel van de organisator gelegen is. 

Toepasselijk recht

Dit reglement is onderworpen aan het Belgisch recht.